LES/workshopy a kroužky

 

tl_files/mail-podpis/logo less b&w orez.jpg

LES (Laboratory for Education and Synergy) je tvůrčím prostorem pro všechny generace a místem určeným ke vzájemnému obohacování a vzdělávání se na půdě galerie.

Široké spektrum edukačních programů, které připravujeme, bude zahrnovat výtvarné workshopy pro děti a teenagery inspirované aktuálními výstavami, galerijní animace, komentované prohlídky výstav a vzdělávací programy pro školy. 
Anglický název (Laboratory for Education and Synergy) odkazuje k podpoře vzdělávání a synergie - spolupráce více činitelů, jejichž společný výsledný účinek je vyšší než jejich pouhý součet. Setkání na půdě LESa je inspirací jak pro účastníky akcí, tak pro jejich průvodce-lektory. Společným cílem je prožití a pochopení současného umění v jeho různorodých formách.

tl_files/mail-podpis/IMG_4774.jpg

 

VÝTVARNÉ KROUŽKY V 1. POLOLETÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2017/2018

Výtvarný kroužek pro děti ve věku 5 – 8 let

  • Maximální počet dětí v kroužku je 8
  • 16 lekcí (60 minut) za pololetí
  • 1 600 Kč za pololetí včetně používaného materiálu / 1500 Kč za dítě u sourozenců

každý čtvrtek v 16.30 – 17.30 od 21/9/2017
lektorka: Eliška Mikšová

Netradiční výtvarný kroužek pro děti předškolního a mladšího školního věku je zaměřený především na rozvoj estetického vnímání a představivosti. Během tvoření si nejmenší umělci upevňují základní znalosti barev, tvarů a materiálů, to vše hravou a originální formou v inspirativním prostředí galerie současného umění.

Výtvarný kroužek pro děti 7 – 10 let

  • Maximální počet dětí v kroužku je 10
  • 18 lekcí (90 minut) za pololetí
  • 1 600 Kč za pololetí včetně používaného materiálu / 1500 Kč za dítě u sourozenců

každé úterý v 16.30 – 18.00 od 26/9/2017
lektorka: Eliška Mikšová

Děti se v průběhu pololetí setkají s různými výtvarnými přístupy a technikami zaměřenými na prožití a pochopení současného umění. Během své práce se seznámí s chodem a prostředím galerie, stejně jako s pojmy a zajímavostmi ze světa výtvarného umění.

Registrovat do kroužků se můžete na les@faitgallery.com

 

WORKSHOPY

Prosíme o potvrzení účasti na email les@faitgallery.com. Počet účastníků je omezen. V případě Vaší neúčasti nás včas informujte, děkujeme. Doporučujeme oblečení vhodné k výtvarné tvorbě.
Vstupné: 50 Kč / 90 Kč - 2 děti / 130 Kč - 3 děti
 
Nejbližší workshopy pro vás připravujeme opět v říjnu 2017. Těšíme se na vás.